Tropico

(183)

 


 

Naším cílem je vyrábět kvalitní matrace za cenu přijatelnou i pro českého zákazníka. Potvrzením správnosti naší strategie je skutečnost, že v současné době je Tropico již největším českým výrobcem matrací.

Kvalita použitých materiálů je přísně hlídána, taktéž klademe vysoký důraz na luxusní zpracování. Veškeré použité materiály prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost, kterou dokazují certifikáty Öko-Tex Standard.

 

 

 

Testování přístojem ERGOCHECK

 

Všechny matrace Tropico jsou při výrobě prototypů testovány přístrojem ERGOCHECK®. Tento přístroj je tenkou podložkou s citlivými snímači, připojenou k počítači, jenž dokáže vyhodnotit zatížení jednotlivých partií lidského těla a protitlak pěn či pružinového systému u testovaných matrací. V praxi to znamená, že na prototyp nově vyvíjené matrace Tropico necháme ulehnout několik jedinců různé váhy, výšky, proporce těla a sledujeme průběh měření. Měřit dokážeme pěnové matrace, matrace ze studné pěny, pružinové matrace, latexové matrace a také gelové matrace. Na základě výsledků prostorového 3D grafu upravujeme tuhost matrace, složení pěn jádra, rozložení a provedení anatomických zón matrace a také provedení potahu tak, aby daná matrace vyhověla cílové skupině, pro kterou je konstruována. Jak systém měření matrací ErgoCheck funguje, si můžete vyzkoušet ve vybraných prodejnách i Vy. Akce „Zdravé spaní“ probíhají po celý rok. Místa konání a termíny akcí naleznete ZDE. Vyberte si matraci přesně pro Vás.

 

Ortopedičnost

 

Konstrukce nabízených matrací byla zkoumána pomocí přístroje Ergo Check. Každá z nabízených matrací prošla při výběru vhodných kombinací materiálů dlouhodobým vývojem.

 

Dlouhá životnost

 

Životnost matrací jsme testovali pomocí válcovacího přístroje a každá matrace prošla několika desítkami statisícových cyklů.

 

Široká nabídka

 

Nabídka matrací podporuje možnost výběru vhodného typu. Před zakoupením matrace se poraďte s prodejcem, matraci vyzkoušejte a zvolte tuhost matrace odpovídající Vašim individuálním požadavkům. Více najdete na stránce s matracemi.

 

Matrace Vám poskytne

 

použití do kterékoliv postele pouhou výměnou za starou matraci bezkonkurenční vzdušnost, ideálně váže vlhkost a rychle se jí zbavuje ideální anatomické přizpůsobení a regeneraci svalstva během spánku uvolnění páteře a plotýnek, výrazné zlepšení osobám trpícím bolestmi zad preventivní terapie pro zdravé osoby.


Dostupnost:
Zboží na stránce: • Tropico

  Matrace Calipo

  Přepychová  matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých ložných ploch vhodná pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka .
  Dostupnost: nedostupný
   

   
   
  od 7 020 Kč

  Detail
 • Tropico

  Matrace Maxi

  Komfortní matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých ložných ploch.
  Dostupnost: nedostupný
   

   
   
  od 3 250 Kč

  Detail
 • Tropico

  Matrace Xena Trio

  Matrace ze dvou studených pěn různých tuhostí.
  Dostupnost: nedostupný
   

   
   
  od 5 550 Kč

  Detail
 • Tropico

  Matrace Capri 1+1

  2 ks matrací s paměťovou a studenou pěnou HR přírodního původu, anatomickou profilací a snímatelným potahem s extrakty z Aloe Vera. Akce platná do 28.2. 2011.
  Dostupnost: nedostupný
   

  17 980 Kč
  50%
  8 990 Kč

  Detail
 • Tropico

  Matrace Heureka 1+1 zdarma

  Sendvičová partnerská matrace. Při koupi jedné získáte druhou zdarma.
  Dostupnost: nedostupný
   

   
   
  od 5 090 Kč

  Detail
 • Tropico

  Matrace Heureka Plus 1+1 zdarma

  Vysoká masivní sendvičová ortopedická matrace se z výšenou oporou při vstávání.  Při koupi jedné získáte druhou zdarma.
  Dostupnost: nedostupný
   

   
   
  od 6 890 Kč

  Detail