TEMPUR

(117)

CO JE TEMPUR?

TEMPUR je viskoelastickým materiálem s otevřenou buněčnou strukturou, který zmírňuje tlak a je citlivý na teplotu. Materiál TEMPUR se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Běžný polyuretanový materiál má nepravidelnou buněčnou strukturu, která se pod vaší váhou jednoduše stlačí. U materiálu TEMPUR se miliardy otevřených buněk jemně pohybují kolem vašeho těla, čímž vám bez zpětného tlaku poskytnou kompletní podporu tam, kde ji potřebujete. Materiál TEMPUR se vrátí do původního tvaru, jakmile se zněj zvednete.

 

 

 


JEDINEČNÉ SLOŽENÍ

Autentický materiál TEMPUR se vyrábí pouze ve výrobních zařízeních naší společnosti s použitím našeho vlastního složení, které zná pouze hrstka lidí. Tento výrobní proces se používá výhradně pro výrobky TEMPUR. TEMPUR dodává výrobky, které neškodí životnímu prostředí. Pokrývky splňují normu Ökotex 100 a materiál používaný na matrace byl schválen nezávislým německým institutem LGA jako ekologicky přijatelný. Výrobky TEMPUR jsou ošetřeny tak, aby byly odolné vůči roztočům a jiným domácím alergenům.

 

 


TVARY, KTERÉ VÁS PODEPŘOU

Úžasný materiál TEMPUR spustil revoluci v oblasti spánku a prokázal, že matrace nemusí být buď tvrdá, nebo měkká, ale může být obojí. Matrace TEMPUR se přesně přizpůsobují vašemu tělu, čímž prakticky odstraňují bolestivé tlakové body a snižují potřebu těla obracet se a hledat pohodlnou, bezbolestnou pozici pro spánek.

Materiál TEMPUR je měkký tam, kde ho chcete mít měkký, a tvrdý tam, kde ho potřebujete mít tvrdý.

 


Dostupnost:
Zboží na stránce: • TEMPUR

  TEMPUR slippers

  Pantofle TEMPUR mají vložku z pěny TEMPUR které zajišťuje to nejpříjemnější došlápnutí.
  Dostupnost: nedostupný
   

   
   
  1 990 Kč

  Detail