220x240cm (franc. prodloužené)

(1)

Najdete zde přikrývky 4 základních skupin:

  • Letní přikrývky a deky - pro teplé období. Jsou zhotoveny z materiálů, které rychle odvádí pot od těla a v lůžku vytváří suché mikroklima. Jejich předností je dále lehkost, vzdušnost a jednoduchá údržba. Například přikrývka LyocelCool Touch .
  • Celoroční přikrývky a deky se střední hřejivostí - určeny pro uživatele, kteří netrpí zvýšenou potivostí a nejsou zimomřiví. Zde se používají hlavně bavlněné materiály, charakteristické příjemným pocitovým efektem. Například přikrývka Modall a Organic .
  • Zimní - vysoce hřejivé přikrývky a deky, které se vyznačují se výplní z vysoce hřejivých syntetických vláken nebo peřím s povrchovou tkaninou z nejlehčích bavlněných saténů, aby nedocházelo k potlačení nadýchanosti a hřejivosti výplně. Například přikrývka Egoist,  Dueto nebo péřové přikrývky.
  • Vyvařovací přikrývky a deky - středně hřejivé se zvýšeným hygienickým standardem (praní do 95°C) jsou určeny především pro alergiky. Jejich zpracování zajišťuje zvýšenou pevnost a odolnost proti mechanickému a vysokému tepelnému namáhání. Například přikrývka San FamilySan Origin nebo Klinmam Czech.

V současné době pro Vás připravujeme nabídku vlněných přikrývek a dek.


Dostupnost:
12 
Zboží na stránce:

12