Prodloužené postele 220cm

(14)

Dostupnost:
Zboží na stránce: • Kolinger

  Kolinger Nopka matrace 90 x 220 cm

  Nadčasová matrace s pevným jádrem z vysocelelastických (HR) polyurethanových pěn. Snímatelný pratelný povlak zajišťuje snadnou údržbu při jakémkoliv využití. 
  Dostupnost: na dotaz
   

   
   
  7 404 Kč

 • Gazel

  Gazel Sendy postel 90x220 přírodní prodloužená

  Postel SENDY je velmi masivní, stabilní a bezpečná postel. Kombinací s přídavným dílem  získáte zvýšené lůžko, nebo pomocí spojovacích dílů a dvou postelí Sendy vytvoříte palandy různé výšky. Velmi variabilní postel která roste s vašimi dětmi. K dokoupení řada  dřevěných či textilních doplňků.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  4 572 Kč

  Detail
 • Gazel

  Postel Sendy 90x220 ekovosk

  Postel SENDY je velmi masivní, stabilní a bezpečná postel. Možnost výběru barevných provedení - vosky Osmo. Kombinací přídavých dílů  získáte zvýšené lůžko, nebo spojením dvou těchto postelí vytvoříte palandu.Velmi variabilní postel která poroste s vaším dítětem. K dokoupení řada  dřevěných či textilních doplňků zejména pro vybavení dětského pokoje.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  5 328 Kč

  Detail
 • Gazel

  postel BERGHEN N 90, nízké čelo, prodloužená 220cm

  Masivní postel s nízkým čelem u nohou, pozvedne úroveň Vaší ložnice. Je vhodná také pro vybavení interiérů hotelového typu. Dodává se také s vysokým čelem u nohou či v šířkách 120, 160 a 180cm.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  4 548 Kč

  Detail
 • Gazel

  postel BERGHEN 90 - prodloužená 220cm

  Masivní postel, která svými oblými tvary čel pozvedne úroveň Vaší ložnice, ale je vhodná také pro vybavení interiérů hotelového typu. Dodává se také s nízkým čelem u nohou.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  4 752 Kč

  Detail
 • Gazel

  Gazel dřevěná postel BERGHEN 90 - SENIOR č. 190 - prodloužená 220cm

  Zvýšená postel je vhodná pro seniory.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  5 256 Kč

  Detail
 • Gazel

  Postel LARS 90 x 220 cm

  Postel Lars je jednoduché a praktické řešení nejen pro dětský pokoj, ale také pro vybavení chaty či chalupy. Postel je standardně dodávána včetně dřevěného 14-ti laťkového roštu. 
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  3 708 Kč

  Detail
 • Gazel

  postel LUKAS 220 cm

  Praktická a cenově výhodná varianta postele pro ubytovny, koleje, internáty a pod. Postel je dodávána včetně dřevěného 13-ti laťkového roštu.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  3 312 Kč

  Detail