vůně a osvěžovače vzduchu

(2)

 

Vůně jsou nejenom v obývacím pokoji krásným a originálním bytovým doplňkem. Mohou na nás působit velmi příjemně a pomohou nám uvolnit se při relaxaci. Dokážeme si díky nim vzpomenout na příjemné chvíle z našeho života, mají také dobrý vliv na náš výkon a soustředění. Záleží pouze na zvolené vůni. 

Italská firma Millefiori Milano se řadí mezi nejžádanější a nejvýznamnější výrobce vůní do bytu. Styl, kvalita a množství vonné složky jsou pro výrobky Millefiori Milano prvořadé. Vůně jsou složeny z čistých přírodních éterických olejů a jsou tedy zdravotně nezávadné. K výrobě jsou používány vonné esence pocházející z Itálie a Francie, tím vzniká exkluzivní výběr. Vůně parfémů jsou od jednoduchých tónů až po složitější vůně, tedy si dokáže vybrat každý.

 

Aroma difuzéry

Aroma difuzér znamená jednoduché a bezpečné šíření vůně do bytu. Na rozdíl od aromalampy není uvolnění vůně podníceno hořením. Aroma difuzér je bytový doplněk s vonnou esencí, do kterého se vkládají tyčinky z přírodního ratanu. Princip uvolnění vůně spočívá v nasákavosti tyčinek, po kterých vzlíná vonná esence a následně se uvolňuje do svého okolí.

Natural

 

 

Selected

 

Airdesign

 

 

 

 

 

 

 

Vůně vytváří atmosféru, vymezují prostor a dodávají osobitý styl. Aroma difuzér jako osvěžovač vzduchu slouží k provonění a zpříjemnění pobytu vašeho i vašich hostů. Důraz na design zaručuje jejich začlenění bytového doplňku do moderních prostor i do prostor v klasickém stylu.

Intenzitu uvolnění vůně parfému lze ovlivnit množstvím vložených tyčinek - čím více tyčinek, tím bude vůně intenzivnější.

Standardně mají difuzéry dlouhodobou účinnost.

 

Objem difuzéru Průměrná výdrž
Difuzér 100 ml 1,5 - 2 měsíce
Difuzér 250 / 350 ml 3 - 4 měsíce
Difuzér 500 ml 6 - 7 měsíců
 

 

Účinnost difuzéru závisí také na jeho umístění. Nejlépe je jej umístit například na komody či stolky, kolem kterých často procházíte. Vlivem proudění vzduchu se vůně šíří po prostoru. Správné uložení je ve výšce mezi koleny a rameny člověka. Difuzér s nízkým objemem je určen do malých prostor, ve větší místnostech není jeho přítomnost efektivní. I přímé slunce, dosah otopného tělesa či velký proud vzduchu může způsobit rychlé vypařování vonné esence. Naopak ve vlhkých a uzavřených prostorách vydrží déle. Po vyvonění difuzéru nemusíte kupovat nový, stačí koupit novou náplň a difuzér voní dále.


Dostupnost:
Zboží na stránce: • Millefiori Milano

  Vůně do bytu - Difuzér Marble glass čirý, černý

  Jedinečný designový difuzér z průhledného skla je unikátní bytový doplněk. Kamenná zátka má ve svém středu otvor pro ratanové tyčinky. Pěkné balení z něho tvoří skvělý dárek.
  Dostupnost: na Prodejně
  Skladem: 1 ks  

   
   
  995 Kč