potah pohovky Ason Kombo

(5)

Dostupnost:
Zboží na stránce: • Kolinger

  Povlak podstavy taburetu Ason Kombo Original

  Nový povlak podstavy je určený pro taburety Ason KOMBO ORIGINAL, různých velikostí.  Vzhledem ke snímatelnosti povlaku podstavy pohovek Ason Kombo, lze jednoduše tento potah měnit. Pro přesné rozměry povlaku napište, prosím, vnější rozměry podstavy taburetu do poznámky v objednávce.
  Dostupnost: na dotaz
   

   
   
  od 1 150 Kč

  Detail
 • Kolinger

  Povlak zad a podstavy Ason Kombo Original

  Nový povlak zad a podstavy, který je určený pro křesla i pohovky Ason KOMBO ORIGINAL. Vzhledem ke snímatelnosti povlaku pohovek Ason Kombo, lze jednoduše tento potah měnit. Pro přesné rozměry povlaku napište, prosím, vnější rozměry podstavy křesla do poznámky v objednávce.
  Dostupnost: na dotaz
   

   
   
  od 1 500 Kč

  Detail
 • Kolinger

  Povlak zad křesla i pohovky Ason Kombo

  Nový povlak zad, který je určený pro Ason KOMBO RUSTIKA a MODERN všech rozměrových variací.  Zdarma je k povlaku zad polštář, ve stejné látce, s rozměry cca 35 x 100 cm, popřípadě dva polštáře velikosti 35 x 50 cm.
  Dostupnost: na dotaz
   

   
   
  od 1 500 Kč

  Detail
 • Kolinger

  Hlavní povlak taburet Kombo

  Nový hlavní povlak pro taburet Ason Kombo všech rozměrových variací.   Povlak je vhodný do řady Original, kde je podstava čalouněna. Dále do řady Modern s dýhovanou podstavou i řady Rustik s podstavou z masivního smrku.
  Dostupnost: na dotaz
   

   
   
  od 3 100 Kč

  Detail
 • Kolinger

  Hlavní povlak křesla i pohovky Ason KOMBO

  Nový hlavní povlak pro křeslo i pohovky Ason KOMBO, všech rozměrových variant.   Povlak se hodí do řady Original, kde je podstava čalouněna. Dále do řady Modern s dýhovanou podstavou i řady Rustik s podstavou z masivního smrku.
  Dostupnost: na dotaz
   

   
   
  od 5 850 Kč

  Detail