pevné pohovky a sedačky

(3)

Dostupnost:
Zboží na stránce: • Iron - Art

  Sedací souprava La Manga

  Moderní přímé linie, robustní provedení a područky z masivního dřeva zdobí kolekci La Manga. Ta je pojmenována po moderně vybudovaném španělském letovisku. Slunce, moře a noční život, to je La Manga.
  Dostupnost: podle varianty
   

   
   
  od 4 946 Kč

  Detail
 • Iron - Art

  Sedací souprava Bristol

  Extra robustní provedení soupravy Bristol, ručně vyrobené z čtyřhranného masivního kovu. Měkké čalounění se snímatelnými pratelnými potahy, pak zajišťují vyšší pohodlí.
  Dostupnost: podle varianty
   

   
   
  od 6 353 Kč

  Detail
 • Nábytek Vaculík

  Čalouněná válenda Julie lamino C12/381

  Čalouněná, lamelová válenda Julie s podstavou z lamina a úložným prostorem.
  Dostupnost: na Prodejně
  Skladem: 1 ks  

   
   
  6 463 Kč

 • Iron - Art

  Kovaný gauč Malaga

  Ručně kovaný gauč - pohovka Malaga s klasickými motivy. Lze objednat i rozkládací verzi. Vysoce kvalitní kovaná pohovka s možností výběru barvy kovu, vhodná pro matraci o rozměru 80x200cm. Masivní kov zaručuje pevnost a stabilitu kované postele. Cena nezahrnuje matraci ani zádové opěrky.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  13 983 Kč

  Detail
 • Iron - Art

  Kovaný gauč Romantic

  Klasický a jednoduchý, ručně kovaný gauč - pohovka Romantic. Lze objednat i rozkládací verzi. Vysoce kvalitní kovaná pohovka s možností výběru barvy kovu, vhodná pro matraci o rozměru 80x200cm. Masivní kov zaručuje pevnost a stabilitu kované postele. Cena nezahrnuje matraci ani zádové opěrky.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  13 913 Kč

  Detail
 • Iron - Art

  Dvoumístná pohovka La Manga

  Ručně vyráběná kovaná dvoumístná pohovka z masivního železa. Moderní přímé linie v robustním provedení. Područky křesla jsou z masivního dřeva. Pohovka je dodávána s čalouněným sedákem a zádovou opěrkou. Sedák i opěrka jsou opatřeny snímatelnými pratelnými potahy.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  18 753 Kč

  Detail
 • Iron - Art

  Trojmístná pohovka La Manga

  Ručně vyráběná kovaná trojmístná pohovka z masivního železa. Moderní přímé linie v robustním provedení. Područky křesla jsou z masivního dřeva. Pohovka je dodávána s čalouněným sedákem a zádovou opěrkou. Sedák i opěrka jsou opatřeny snímatelnými pratelnými potahy.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  24 834 Kč

  Detail
 • Iron - Art

  Pohovka Bristol

  Unikátní,  extra robustní  pohovka, vyráběna ručně z masivního čtyřhranného kovu. Pohovka je dodávána s čalouněním, které má snímatelný potah.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  29 137 Kč

  Detail