Millefiori Milano

(11)

 

Speciální vůně, stylový doplněk a vyhrazený prostor - to je prožitek s Millefiori. Italská firma byla založena počátkem devadesátých let. Specializují se na bytové doplňky a bytové parfémy. Původně firma vyráběla exkluzivní designové svíčky. Postupem let se začala zabývat i interiérovými vůněmi a následně i výrobou difuzéru. V současné době se řadí mezi nejžádanější a nejvýznamnější výrobce vůní do bytu. Styl, kvalita a množství vonné složky jsou pro výrobky Millefiori Milano prvořadé. Vůně jsou zdravotně nezávadné, splňují náročné normy IFRA. Při jejich uvolnění nevznikají žádné škodlivé látky. K výrobě jsou používány vonné esence pocházející z Itálie a Francie, čímž vzniká exkluzivní výběr. Vůně parfémů jsou od jednoduchých tónů až po tóny složité. Úspěch je založen na neustálém a pečlivém výzkumu.

 

Aroma difuzéry

Aroma difuzér znamená jednoduché a bezpečné šíření vůně do bytu. Na rozdíl od aromalampy není uvolnění vůně podníceno hořením. Princip uvolnění vůně parfémů spočívá v nasákavosti tyčinek z přírodního ratanu, po kterých vzlíná vonná esence a následně se pak sama uvolňuje do svého okolí. Obývací pokoj, koupelna, vstupní hala, chodba, schodiště nebo i kancelář, jednací místnost, obchod a další prostory. Všude tam si můžete zpříjemnit pobyt svůj, svých hostů, zákazníků či pracovníků příjemnou vůní. 

 

řada Natural

 

 

řada Selected

 

řada Airdesign

 

 

 

 

 

 

Aroma difuzér je jako osvěžovač vzduchu originálním řešením pro příjemné provonění bytu, kanceláře, obchodu i dalších prostor. Díky promyšlenému designu je jako bytové doplňky začleníte do moderních prostor i do prostor klasických. Vůně sama pak vytváří atmosféru a dodává styl.

 

Standardně mají difuzéry dlouhodobou účinnost.

 

Objem difuzéru Průměrná výdrž
Difuzér 100 ml 1,5 - 2 měsíce
Difuzér 250 / 350 ml 3 - 4 měsíce
Difuzér 500 ml 6 - 7 měsíců

 

Trvanlivost difuzéru i intenzita vůně ovlivňuje množství použitých tyčinek. Čím více tyčinek, tím bude vůně intenzivnější. Účinnost difuzéru závisí také na jeho umístění. Nejlépe je jej umístit například na komody či stolky, kolem kterých často procházíte. Vlivem proudění vzduchu se vůně šíří po prostoru. Správné uložení je ve výšce od kolen po ramena člověka. Difuzér s nízkým objemem je určen do malých prostor, ve větších místnostech není jeho přítomnost efektivní. I přímé slunce, blízkost otopného tělesa či velký proud vzduchu může způsobit rychlé vypařování vonné esence. Naopak ve vlhkých a uzavřených prostorách vydrží déle. Po vyvonění difuzéru nemusíte kupovat nový, stačí koupit novou náplň a difuzér voní dále.


Dostupnost:
Zboží na stránce: • Millefiori Milano

  Vůně do bytu - Difuzér Natural 100ml, lístky máty

  Tento difuzér je v jednoduchém stylu skleněné lahvičky s vonnou esencí, která je uzavřena keramickou zátkou s otvorem pro ratanové tyčinky. Vonná esence lístky máty je svěží vůně plná energie a vitality, která povzbudí v horkých letních dnech. Pěkné balení z něho tvoří skvělý dárek.
  Dostupnost: dočasně nedostupný
  Skladem: 0 ks  

   
   
  628 Kč

  Detail