Položka se nalézá také v těchto kategoriích:
Ložnice » matrace » Podle rozměru » 80x195 cm
Tropico » Matrace » Matrace ze studené pěny


Matrace Serena Microcare 80x195

Matrace Serena Microcare 80x195

Vysoce kvalitní moderní matrace s volbou tuhosti (strana SOFT – měkčí a strana HARD – tužší). Vytváří nový trend v oblasti zdravého a aktivního odpočinku.

Specifikace:

rozměr: 80x195 cm
výška v potahu: 17 cm
nosnost: 130 kg
potah: Microcare
stupeň tvrdosti: 2/3
Dostupnost:
nedostupný
Katalogové číslo:
Matrace Serena Microcare 80x195
Záruka:
5 let

kalkulačka cetelem


Cena ve zvoleném provedení:
5 340 Kč
Sleva:
15%
Vaše cena:
4 539 Kč

Popis:

Je vhodná nejen pro aktivní a rekreační sportovce, ale i širokou veřejnost. Maximálního komfortu dosaženo použitím studených pěn o různé tuhosti. Ložné plochy s masážní profilací (nopky pro jemné bodové promasírování pokožky, relaxační kruhového profilu pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech a hluboký profil v místech největšího zatížení pro podporu uvolnění svalstva). Dodávána v ochranném trikotu, který prodlužuje její životnost. Doporučujeme též široké veřejnosti pro relaxaci. Zákazník má možnost volby tuhosti strany SOFT/HARD.

  • Za příplatek možnost antialergického potahu Aloe Vera nebo Microcare.
  • Vhodné uložení na pevný, lamelový i polohovatelný rošt (matrace kopíruje rošt pod zátěží).
  • Doporučená nosnost do 130 kg
  • Výška matrace cca 17 cm
  • Záruka 5 let

 

 

Potah matrace:

potah_MicroCare

Luxusní potahová látka Microcare obsahující acetátové vlákno, které vytváří kyslík, ničí plísně, roztoče a ostatní nežádoucí mikroorganismy. Je dodávána za příplatek (vyjma matrací Nina a Liliana). Všechny prošité snímatelné potahy jsou konstruovány ze dvou samostatných polovin pro snažší praní v domácích pračkách. Složení: 32% POLYAMID, 26% BAVLNA, 24% POLYESTER, 18% POLYACRYL, vysoká gramáž proševu (300 g/m2), na spodní straně netkaná textilie. Praní na 60°C. Potah Microcare může díky vysoké gramáži proševu ovlivnit celkovou výšku matrace až o 1,5 cm.Musíte vybrat variantu.