Položka se nalézá také v těchto kategoriích:
Ložnice » matrace » Podle rozměru » 80x195 cm
Tropico » Matrace » Matrace ze studené pěny


Matrace Serena Aloe Vera 80x195

Matrace Serena Aloe Vera 80x195

Vysoce kvalitní moderní matrace s volbou tuhosti (strana SOFT – měkčí a strana HARD – tužší). Vytváří nový trend v oblasti zdravého a aktivního odpočinku.

Specifikace:

rozměr: 80x195 cm
výška v potahu: 17 cm
nosnost: 130 kg
potah: Aloe Vera
stupeň tvrdosti: 2/3
Dostupnost:
nedostupný
Katalogové číslo:
Matrace Serena Aloe Vera 80x195
Záruka:
5 let

kalkulačka cetelem


Cena ve zvoleném provedení:
5 010 Kč
Sleva:
15%
Vaše cena:
4 259 Kč

Popis:

Je vhodná nejen pro aktivní a rekreační sportovce, ale i širokou veřejnost. Maximálního komfortu dosaženo použitím studených pěn o různé tuhosti. Ložné plochy s masážní profilací (nopky pro jemné bodové promasírování pokožky, relaxační kruhového profilu pro zvýšenou intenzitu masáže v méně zatížených místech a hluboký profil v místech největšího zatížení pro podporu uvolnění svalstva). Dodávána v ochranném trikotu, který prodlužuje její životnost. Doporučujeme též široké veřejnosti pro relaxaci. Zákazník má možnost volby tuhosti strany SOFT/HARD.

  • Za příplatek možnost antialergického potahu Microcare.
  • Vhodné uložení na pevný, lamelový i polohovatelný rošt (matrace kopíruje rošt pod zátěží).
  • Doporučená nosnost do 130 kg
  • Výška matrace cca 17 cm
  • Záruka 5 let

 

Potah matrace:

Aloe_Vera

Potahová látka Aloe Vera obsahující mikrokapsle s přírodním extraktem z Aloe Vera. Při užívání uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Tato potahová látka je dodávána za příplatek (vyjma matrací Nina a Liliana). Všechny prošité snímatelné potahy jsou konstruovány ze dvou samostatných polovin pro snažší praní v domácích pračkách. Potah: 36% BAVLNA, 34% POLYAMID, 30% POLYESTER, prošitý s dutým vláknem (200 g/m2), na spodní straně netkaná textilie. Praní na 60°C.
Musíte vybrat variantu.