bodové

(5)

Bodová svítidla a osvětlení můžou být s napájením 230V nebo 12V. Pokud jsou bodová světla na 12V používá se k napájení žárovek transformátor dle typu žárovky. 
Bodová svítidla a osvětlení u nás máme v několika barvách a provedení.


Výrobce:
Dostupnost:
Zboží na stránce: • massive

  Nástěnné světlo Cezanne Massive 33082/56/10

  Nástěnné světlo do interiéru pro osvětlení obrazů, zrcadel apod. Výprodej posledních kusů
  Dostupnost: na Prodejně
  Skladem: 2 ks  

  488 Kč
  50%
  244 Kč

 • Iron - Art

  Kovaná nástěnná lampa I

  Elegantní ručně kovaná nástěnná lampa, která je  vyrobena z masivního kovu. Ruční zpracování zaručuje neopakovatelný vzhled.  Lampa je včetně elektrifikace, standardně dodávaná bez stínítek. Ty naleznete v našem e-shopu ZDE . Možnost volby barevného provedení kovu.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  2 075 Kč

  Detail
 • Iron - Art

  Kovaná nástěnná lampa II

  Elegantní ručně kovaná nástěnná lampa, která je  vyrobena z masivního kovu. Ruční zpracování zaručuje neopakovatelný vzhled.  Lampa je včetně elektrifikace, standardně dodávaná bez stínítek. Stínítka naleznete v našem e-shopu ZDE . Možnost volby barevného provedení kovu.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  1 863 Kč

  Detail
 • Iron - Art

  Kovaná nástěnná lampa III

  Jednoduchá ručně kovaná nástěnná lampa, která je  vyrobena z masivního kovu. Ruční zpracování zaručuje neopakovatelný vzhled.  Lampa je včetně elektrifikace, standardně dodávaná bez stínítek. Stínítka naleznete v našem e-shopu ZDE . Možnost volby barevného provedení kovu.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  1 474 Kč

  Detail
 • Iron - Art

  Kovaná nástěnná lampa kornout

  Nádherná ručně kovaná nástěnná lampa z masivního kovu, ve tvaru kornoutu. Ruční zpracování zaručuje neopakovatelný vzhled.  Lampa je včetně elektrifikace. Možnost volby barevného provedení kovu.
  Dostupnost: 4 týdny
   

   
   
  2 778 Kč

  Detail