osvětlení

(1)

Dětský pokoj a předměty v něm hrají v životě každého dítěte důležitou roli a měli bychom se nad tím zamyslet i při výběru správného osvětlení. Dětská svítidla a osvětlení,  která pokud jsou nazírána z pohledu dítěte mají duši a pokud je hodnotí dospělí, jsou funkční a bezpečná.

Firma Massive (dnes Philips) si je velice dobře vědoma toho, že záleží na kvalitě provedení stejně jako na bezpečnosti a z toho důvodu má ve své nabídce také výrobky s označením Kico, které plně vyhovují našim malým spotřebitelům a jsou přitom designově velmi zajímavá. Jelikož se na obrazovkách stále objevují nové a nové filmy, seriály a pohádky pro děti nezůstává výrobce Massive pozadu a dle vývoje uvádění svítidel dětské řady na trh je patrné jak rychle dokáže na změru reagovat. I to je konec konců důvod proč jsou svítidla řady Kico tolik oblíbená a žádaná a zároveň i velmi dostupná co do ceny svítidel. V této kategorii patří výrobky Massive mezi špičku dětského osvětlení, které také nabízíme vrámci našeho internetového obchodu.
 


Dostupnost:
Zboží na stránce: • PHILIPS

  Philips GuideLight White 69112/31/PH LED

  Philips GuideLight je přenosné LED svítidlo s jemným světlem. Dobíjecí stojánek má zabudovaný senzor pohybu pro automatické vypnutí a zapnutí. Ideální průvodce na noc, kdy potřebujete pouze orientační světlo.
  Dostupnost: na Prodejně
  Skladem: 1 ks  

   
   
  450 Kč