Domestav Domino

 

palanda Domestav Domino

 

 

jednolůžko, dvojlůžko,zvýšená, patrová, posuvná, nebo Elko?

první a zásadní je výběr varianty postele / palandy. Pro kolik osob je spaní určené a jak vysokou postel / palandu chceme.

palanda Elko lze sestavit s vrchní postelí vlevo i v pravo.

spaní pro jednoho

D901 D902 D935 D905 D857 D907

spaní pro dva

D904 D938 D861 D927 D937 D858  
D934 D860 D910 D856 D906 D908

 

spaní pro tři

                       D859                     D909                    D956

 

spaní pro čtyři

                   D939                    

          

co dělat když jednu postel Domestav Domino již mám a nyní z ní potřebuji sestavit palandu

mám jednolůžko a chci palandu

pokud již doma máte jednolůžko Domestav Domino a rozhodli jste se jej přestavět na palandu, budete potřebovat:

mám palandu a chci jí přestavět na jinou

pokud doma máte palandu Domestav Domino a rozhodli jste se jí přestavět na jiný typ, pak potřebujete sadu zvyšujících prvků pro Vámi zvolenou variantu palandy. Ujistěte se že máte na vrchní i spodní posteli potřebné zábrany a žebřík správné délky. Pokud si nejste s výběrem správných zvyšujících prvků jisti, kontaktujte nás a my Vám rádi s výběrem pomůžeme.

 

doplňující příslušenství Domestav Domino

matrace do postele 90x200 cm a 140x200 cm

nová postel a palanda se dodává pouze s roštem bez matrace. Abyste na nové posteli mohli spát hned první noc, budete potřebovat matraci. Jednolůžka jsou rozměrově uzpůsobeny pro rozměr matrace 90x200 cm a dvoulůžka pro rozměr 140x200cm. Z naší nabídky lze vybrat matrace pro jednolůžko zde a matrace pro dvojlůžko zde.

přistýlka, spaní pro návštěvu

užitečný doplněk Vaší postele / palandy, který oceníte při návštěvě Vašich přátel, kamarádů Vašich dětí, anebo příbuzných z druhého konce republiky. Extra postel normálně schovaná pod postelí, připravená k použití během pár minut. Při koupi pozor na rozměr matrace - je určena pro matrace o rozměru 190 x 90 cm. Z naší nabídky například zde: matrace pro přistýlku 90x190 cm.  Přistýlku lze použít u paland, kde jejímu plnému vysunutí nebrání schůdky, nebo druhá postel (Elko). V nabídce jsou dvě přistýlky pro palandy Domino: přistýlka D946 s omezením výšky matrace na 16 cm a přistýlka D913 s omezením výšky matrace na 13 cm.

úložný prostor

box pod postel, který Vám pomůže udržet pořádek v pod postelí běžně skladovaných a schovávaných věcech. Rozměrově vyplňuje volný prostor pod postelí a tím udržuje většinu prachu ( který by se zde jinak usazoval) mimo.  Pro postele a palandy kde vysunutí nepřekáží schůdky je vhodný úložný prostor celý D912, anebo pár polovičního úložného prostoru D911. Pro palandy, kde vysunutí brání schůdky, lze přikoupit úložný prostor 3/4 D947 a nevyužitý prostor za schůdky zakrýt krycí deskou D948.

zábrana k posteli navíc, textilní chránič

malé děti s neklidným spánkem mohou v noci spadnout z postele. I když padají z malé výšky, nekontrolovaný pád ve spánku nemusí vždy skončit jen u slz a pár minut breku. Přídavná zábrana k posteli D923 zabrání jejich pádu ve spánku. Na zábrany a čela postele navíc můžete nasadit textilní chránič D218 - ten je zvlášť užitečný na postelích kde si hrají a spí malé děti. Nikdy nenechávejte malé děti spát ani hrát si bez dozoru na vrchním lůžku palandy, ani když je vybavena zábranou.

domeček, tunel, kapsář, skluzavka, dětská lezecká stěna, polička, věšáček

děti domečky milují! Vydrží si v nich hrát hodiny a Vy zatím máte čas si vydechnout. K palandám o výšce 186 cm a 118 cm lze přidat lezecká stěna a na palandu vysokou 118 cm skluzavka. Na všechny palandy a postele Domestav Domino lze přidat závěsnou poličku D812, kulatou odkládací poličku D803 a věšáček D801. Kompletní nabídku doplňků k postelím a palandám Domestav Domino naleznete zde. Pokud si nejste jisti zda na Vámi vybranou postel nebo palandu lze doplněk použít, kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

 

barevné lakování

všechny postele a palandy Domestav Domino se standardně dodávají s povrchovou úpravou bezbarvý lak. Za příplatek je možno vyrobit postele s barevným lakem dle vzorníku níže. Konkrétní cenu u konkrétní varianty postele Vám rádi sdělíme na naší prodejně v Praze kde máme k dispozici vzorník lakování. Doporučujeme si Vámi zvolený odstín lakování osobně ověřit u nás na prodejně. Výsledné barevné lakování může mít drobnou odchylku od vzorníku. Barevné odstíny lze neomezeně kombinovat v rámci každé sestavy dle Vaší fantazie.

lakování smrk

 

lakování buk

 

 

 

 

 

 


 

provozovatel:  cezna cz s.r.o. ,     Družstevní 17,   25268   Kněževes,    ič: 27197590,   dič: CZ27197590
společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 103738