anatomické polštáře - CUREM

(248)

anatomické polštáře
TEMPUR

anatomické polštáře
z líné pěny

anatomické polštáře
z PUR pěny

anatomické polštáře
ze studené pěny

anatomické polštáře
z bio líné pěny

latexové anatomické polštáře

Výběr vhodného anatomického polštáře

U polštáře je nejdůležitější měkkost a pružnost, stálost objemu a jemnost povrchové tkaniny. Důležitou roli v jeho užitných vlastnostech hraje také jeho konstrukce. Anatomické polštáře jsou vyvíjeny s cílem zajistit, aby se přesně formovaly podle tvaru Vaší krční páteře a hlavy a poskytovaly tak šíjovým a ramenním svalům dokonalou oporu a uvolnění. Anatomické polštáře jsou vhodné pro všechny uživatele. Ať spíte na boku - např. anatomický polštář TEMPUR Original, na břiše - např. anatomický polštář TEMPUR Ombracio nebo na zádech - např. anatomický polštář PerDormire Soya, stačí si jen vybrat správný tvar a výšku anatomického polštáře. Před zakoupením doporučujeme anatomický polštář vyzkoušet.


Dostupnost:
Zboží na stránce: • CUREM

  Polštář Curem Symphony

  Luxusní anatomický polštář vyrobený z líné pěny nové generace o vysoké hustotě, která svým složením zajišťuje jedinečné ortopedické vlastnosti a vysoký komfort.
  Dostupnost: podle varianty
   

   
   
  od 2 350 Kč

  Detail
 • CUREM

  Anatomický Polštář Curem Original

  Luxusní anatomický polštář vyrobený ze dvou typů vysokoobjemových líných pěn nové generace, které svým specifickým složením zajišťují jedinečné vlastnosti tohoto výrobku.
  Dostupnost: na Prodejně
  Skladem: 1 ks  

   
   
  2 530 Kč